Atpakaļ

Līdz ar pavasari, ar labo!

7.03.2024.

Pavasaris jau ir tepat līdzās sajūtams! 🌞To jūt visi- gan suņi, kuri labprāt iebristu dīķī, bet pārsteigti atduras pret ledus kārtu, gan cilvēki, kuri saulainās dienas izmanto pastaigām ar suņiem un patversmē ierodas priecīgi smaidoši.
Mums par to prieks. Jo ziema, jāatzīst, mūs ir nogurdinājusi.
Gan dzīvnieku aprūpe, gan komunālie maksājumi ziemā ir krietni grūtāk veicami. 🤷‍♀️
Bet mēs, kā ierasts, runāsim par labo.
🐾 Baltiņš- jauns fantastisks puika, ļoti gaida savu ģimeni. Bija cilvēki, kuri pazina viņu iepriekšējā dzīvē- klaiņojam Preiļos. Solījās braukt ciemos un pat adoptēt, bet nodomi nereti nokūst kopā ar sniegu… Nekas, Baltiņš turpina gaidīt un zin, ka viņa Ģimene vēl tikai ir ceļā un pacietīgi gaida.
🐾 Lero- pusaugu puika, asa kažoka īpašnieks (suņa matu uz dīvāna nebūs!), kolosāli draudzīgs ar bērniem. Grūti iedomāties pilsētas dzīvoklī vēl iederīgāku suņuku. Gara acīm redzam, kā Lero top par pilsētas švītu un suņu laukumā visas dāmas noelšas, ieraugot šo burvīgo ruduli!
🐾 Beta- mazliet piesardzīga blondīne. Dzīves sākums liecināja, ka nebūs nekā labāka par ķēdi un nemainīgo ainavu aiz tās robežām, kas lika Betai rādīt zobus katram svešiniekam. Bet Betai paveicās, saimniece, apzinoties, ka netiks galā, vēl pavisam jauno suņu meiteni nodeva patversmē. Un te sākās ceļš uz pašapziņu! Draiskulīga un ļoti aktīva, apburoši skaista un gatava darboties- tāda Beta ir tagad.
🐾 Monika- arī viņas dzīve sākās tumšā, atkritumiem pilnā dzīvoklī, kur saimnieks vairāk bija dzērumā, nekā skaidrā. Monika baidījās no cilvēkiem, pieskārieniem, varēja sākt aizsargāties.
Tagad viss ir mainījies! Monikai patīk mīļoties, doties pastaigās un viņa nespēj sagaidīt, kad pienāks tas brīdis, kad viņas Ģimene atbrauks uz Mežavairogiem. Un tas brīdis pienāks!
Ar jūsu palīdzību, jo noteikti padosiet šo ziņu tālāk vai ziedosiet kādu eiro visu suņu uzturam, veterinārajiem pakalpojumiem un kinologa konsultācijām.
Paldies ikvienam par augstākminēto un arī jūsu laiku, kad braucat staigāt ar suņiem! ❤️
Mežavairogi, 24422440
Priecāsimies par atbalstu mūsu patversmei un suņu uzturēšanai.
Biedrība Dzīvnieku patversme Mežavairogi
Swedbank
LV37HABA0551037004366
Ziedojums suņu uzturēšanai.
Pay pal: patversme@mezavairogi.lv

Dalīties