Sākums
en lv ru

Hei! Senie un jaunie draugi! Visi, kuri grib interesanti un noderīgi pavadīt savu brīvo laiku, iepriecināt bērnus ar atrakcijām, redzēt dažādus - gudrus un skaistus dzīvniekus, gaidām Jūs 28.augustā "Mežavairogos"! Uz tikšanos!

 

 

 

Saimniek, KĀPĒC TU MANI NEMEKLĒ?

Dzīvnieku patversme “Mežavairogi”
2016.gada 28.augustā rīko

7.VisLatvijas patversmju dzīvnieku

un adoptēto dzīvnieku izstādi!

Pasākums notiek „Meža Vairogos”, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā

PASĀKUMA PROGRAMMA:

11.00 – 12.00    dalībnieku reģistrācija (suņu īpašniekiem līdzi jāņem pase ar derīgu trakumsērgas vakcinācijas atzīmi);

12.00 – 12.15    izstādes atklāšana;

12.15 – 13.00    Suņu senioru parāde (suņi- ne jaunāki par 8 gadiem ar vienu pavadoni atrodas ringā un veic goda apli, kā arī īsos vārdos iepazīstina ar savu mīluli);

13.00 – 14.00    Adžiliti iesācējiem- šķēršļu trase

14.00 – 14.15 Suņu senioru godināšana

14.15 – 15.30 Suņu skrējiens- bērnu distance, pieaugušo distance (bērns vai pieaugušais ar savu vai patversmes suni)

15.30 – 16.30    Mis un Misters Suns-Ikviens mēs esam pats labākais!

17.00 – 18.00    Apbalvošana

Laipni aicināti visi dzīvnieku draugi, visi adoptētie, izglābtie, nopirktie vai atpirktie dzīvnieki ar saimniekiem un savām ģimenēm!

IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS un informācija UZ E-PASTUpatversme@mezavairogi.lv  VAI TĀLRUNI 29256261 (Sandra)

Ja nebūsiet iepriekš reģistrējušies, mēģiniet to izdarīt kaut pēdējā dienā – visus mīļi gaidīsim!

Informācija patversmēm un dzīvnieku aizsardzības organizācijām- Līdzi ņemiet dzīvniekus, kuri ir gatavi adopcijai- veseli un vakcinēti.

Visiem suņiem, kuri ierodas uz pasākumu, jābūt vakcinētiem likumā noteiktā kārtībā (līdzi jāņem vakcinācijas apliecība vai pase, kurā ir atzīme par derīgu vakcināciju)!

Krāmu tirdziņam mantas varat ziedot līdz pasākuma sākumam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Video Translācija

 

 

 


 

 

Vasara, saule, karstums - rūpējieties par dzīvniekiem!

 

Šajās svelmainajās dienās un arī turpmāk - visu vasaru - gribam lūgt saimniekus neaizmirst par to, ka ne tikai mums, bet arī dzīvniekiem ir karsti:

- pārliecinieties, ka Jūsu dzīvniekam vienmēr ir pieejams svaigs ūdens;

- lūkojieties, lai astaiņiem, kuri dzīvo ārā ir pavēnis, kur noslēpties no svelmes;

- neņiemiet līdzi dzīvniekus uz pludmali - viņiem būs prieks tikai par nopeldēšanos un tūlītēju došanos vēsumā. Dzīvnieki negrib sauļoties;

- neatstājiet savus mīluļus mašīnā, pat gadījumā, ja pavērsiet logus, temperatūra ir pārāk augsta, lai dzīvnieks to izturētu;

- vedot suņus pastaigās, izvairieties no iešanas pa asfaltu - tas sakarst daudz vairāk par gaisu - izvairieties no ķepu apdegumiem.

Saudzējiet savus draugus, saudzējiet ķēdes suņus, kurus uzskatāt tikai par sargiem. Izlieciet kaķu barošanas vietās ūdens traukus!

Darīsim tā, lai vasarā nenotiek nepatīkami un traģiski incidenti ar mājdzīvniekiem.

Paldies visiem, kuri ieklausīsies, paldies visiem, kuri jau ievēro augstākminēto!


 

Paldies nakts pastaigu dalībniekiem!

  3.jūnijā Mežavairogos noritēja vēl nebijis pasākums - nakts pastaigas ar suņiem. Neteiksim, ka viesu skaits bija liels - 25-30 cilvēki, taču mērķis tika sasniegts - visi suņi dabūja izstaigāties, un mēs sakām lielum lielu paldies ļaudīm, kuri nebaidījās no tumsas, odiem un neierastas apkaimes, lai sagādātu prieku mūsu astaiņiem. Tika baudīta zupa un dzerta kafija, tika daudz kas pārrunāts un noskaidrots. 

   Pasākumu var uzskatīt par izdevušos :) . Ceram vēl kādu reizi to atkārtot, lai atkal pulcētu ieinteresētus cilvēkus kopīgam vasaras nakts baudījumam.

   Paldies visiem, kuri bija klāt, paldies visiem, kuriem neizdevās atbraukt, bet kuri palīdzēja ar informācijas nodošanu un labām domām!

Mežavairogu komanda un apmierinātie rējēji.

 

 


 

Informācija DzP Mežavairogi apmeklētājiem

 

Vasaras sezona ir sākusies, un patversmes apmeklētājiem nu būs iespēja apskatīt arī patversmē mītošos meža zvērus – gan no Latvijas, gan tālākām zemēm. Lūdzam ņemt vērā, ka lielākā daļa savvaļas dzīvnieku nav raduši komunicēt ar cilvēkiem, un tie visdrīzāk slēpsies no ziņkārām acīm. Taču jebkurā gadījumā – gan lāči, gan lauksaimniecības dzīvnieki ir redzami apmeklētājiem.

Patversmes darbinieki cer uz izpratni, jo primārais mūsu darbā ir patversmes uzturēšana, kā arī dzīvnieku komforta ievērošana.

Vienmēr esat laipni gaidīti doties pastaigā ar suņiem!

No tiem, kuri vēl nav gatavi vest suņus pastaigā, būsim priecīgi saņemt saņemt atbalstu patversmei ziedojumu veidā.

Interesentus gaidam no otrdienas līdz svētdienai no 11:00 līdz 18:00, pirmdiena – brīva.

 Paldies! Uz tikšanos!


 

 

 


 

18.martā noritēja \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Mežavairogu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" organizētās apmācības Baldones Pašvaldības policistiem

 

 

Baldones

 

Šodien notika DzP \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Mežavairogi\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" organizētās mācības Baldones novada Pašvaldības policistiem, kurās ar kinologa Ivo Svennes gādību viņi apguva iemaņas, nepieciešamas saskarsmē ar suņiem, tostarp arī ne visai draudzīgi noskaņotiem. Tika mācīts nolasīt suņu ķermeņa valodu, pareizi tuvoties un apieties ar suni, kā arī - pats svarīgākais - pareizi nofiksēt suni, lai varētu nolasīt mikročipa numuru, kas būs ārkārtīgi noderīgi, ja pie policistiem nonāks dzīvnieks, kurš ir gan čipēts, gan arī reģistrēts Datu centrā, jo šajā gadījumā izpaliks dzīvnieka transportēšana uz patversmi, un saimnieks savu mīluli varēs atgūt nekavējoties.

Aicinām uz šādām mācībām pieteikties arī citu novadu PP darbiniekus! Tālr. 24422440.

 


 

 

No 01.02.2016. - 31.12.2016. patversme \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Mežavairogi\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" apsaimniekos Cēsu dzīvnieku patversmi \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Lācīši\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Papildus informācija par apkalpojamajiem novadiem un izmaiņām patversmes darbā būs mazliet vēlāk. Vēl ir jāiekustas :)!

 

 


Organizējam apmācības pašvaldību darbiniekiem

 

Jaunajā gadā jauni notikumi! 2016. gada janvārī Mežavairogi uzsāk apmācību kursu pašvaldību darbiniekiem, policistiem, sabiedriskās kārtības dienestu darbiniekiem saistībā ar šajā gadā spēkā stājošos likumdošanu par suņu apzīmēšanu un reģistrāciju. 

No š.g. 1. jūlija pašvaldībām ir jāspēj nodrošināt ikviena suņa mikročipa nolasīšana un pārbaude reģistrā. Kā arī jānodrošina reģistrēšanas iespējas LDC datu bāzē pašvaldībā.

Apmācībās ietversim:

  • LDC datu bāze, darbs ar to- darba uzsākšana, reģistrēšana, mikročipa pārbaude.
  • Kas ir mikročips, mikročipa lasītājs, darbs ar to.
  • Kā droši nolasīt mikročipu sunim.
  • Pases, vakcinācijas apliecības- kādu informāciju tās sniedz.
  • Saistītā likumdošana (likumi, MK noteikumi, saistošie noteikumi).

Interesentiem piedāvājam kinologa konsultāciju, lai izprastu suņa valodu- kā zināt vai sunim tuvoties ir droši, kā rīkoties agresīvu suņu gadījumā, u.c. 

14. janvārī  apmācības notiks Salaspils novada Domē.

Nākamie rindā- Ķekavas, Ikšķiles, Inčukalna, Iecavas novadi.

 Aicinām pieteikties nākamos gribētājus! 

Tel. 26479144 Danuta PriedeAKTUĀLI

Patversmē noder:

suņu, kaķu sausās barības un konservi; pavadas, kakla siksnas; metāla bļodas un katliņi;

trauku mazgājamais līdzeklis un veļas pulveris; gumijas cimdi;kaķu smiltis, kaķu kastes;

 dažādi būri- mazajiem grauzējiem, trušiem, šinšillām, kaķu transportbūri, suņu transportbūri;

vienreizējie paladziņi, vienreizējās šļirces (1-20ml); ūdeņraža pārskābe; prettārpu, pretblusu līdzekļi;

prettārpu pasta mazajiem kaķēniem; dezinfekcijas līdzekļi;

dažādi kokmateriāli, žoga sieti, vārti, žoga stabi; skrūves, naglas; jumta seguma materiāli;

lāpstas, grābekļi, slotas; ķerras; un daudzas citas saimniecībā derīgas lietas.

Paldies!

 Latvijas dzīvnieku patversmēs mīt ļoti daudz dzīvnieku. Aicinu ikvienu sazināties ar sev tuvāko dzīvnieku patversmi un sagādāt cienastu kādam dzīvniekam!

  

Ja vēlaties veselu, socializētu un sterilizētu dzīvnieku,

aicinām ADOPTĒT suni vai kaķi patversmē! 

MĀJAS ZOO - VISI DODAMIES ZIEMAS MIEGĀ - LĪDZ PAVASARIM!!! 

 

DZĪVNIEKU PATVERSME

Dzīvnieku patversme strādā visu diennakti.

Tiem, kuri vēlas doties pastaigā ar suņiem, iesakam iepriekš piezvanīt un vienoties par izdevīgāko laiku.

Vēlamais pastaigu laiks ziemas sezonā:

            katru dienu no pl. 11.00 līdz 16.00.             

 Lūdzam vēlāk nebraukt- ir ļoti tumšs! :)

Parasti pie mums ir apmēram 100 adoptējamu suņu un vairāk kā 60 kaķu.

 

Pie mums nonāk dzīvnieki no Iecavas, Baldones, Ķekavas, Salaspils, Bauskas, Siguldas, Rundāles, Ādažu, Limbažu, Pļaviņu, Viļānu, Riebiņu, Mārupes, Daugavpils, Ropažu, Inčukalna, Ikšķiles, Rēzeknes, Vārkavas, Kārsavas, Dagdas novadiem

,un daudzām citām vietām, ja vien ir kāda brīva vieta.

 

Uzņemam savvaļas dzīvniekus no visas Latvijas.

  

Ja vēlies mūs atbalstīt- ziedo:

 

DZĪVNIEKU PATVERSME MEŽAVAIROGI BIEDRĪBA

Reģ.nr. 40008187785
Swedbank
LV76HABA0551032528957

Paldies!

 

KOKAPSTRĀDE- izgatavojam videi un lietotājam drošas suņubūdas, kaķu mājiņas, āra tualetes.

          

Sociālie Tīkli

Informācija pur mums sociālajos tīklos.

Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!